Events

KAIP PAPRASTĄ ĮDĖJĄ PAVERSTI SĖKMINGU PREKINIU ŽENKLU

2018-11-15 08:00 - 12:00

Lapkričio 15 d. Vilniuje „Versli Lietuva“ drauge su Lietuvos ambasada Airijoje kviečia Lietuvos eksportuojančias įmones į susitikimą su pasaulyje žinomo gėrimo „Irish Baileys Cream“ prekinio ženklo įkūrėju Davidu Gluckmanu.

Kodėl vieni prekiniai ženklai tampa trumpalaikiais hitais, o kiti žlunga? Kodėl paprastos idėjos atsiranda sunkiausiai, bet būna geriausios? Renginyje diskutuosime ne tik šiais klausimais, bet ir kalbėsime, kaip apskritai kurti ir vystyti prekinius ženklus, kaip juos paversti tarptautiniais. Sužinosime, kaip geriausios idėjos ir prekiniai ženklai tampa sėkmingi tarptautinėse rinkose.

Davidas Gluckmanas yra tarptautiniu mastu pripažintas rinkodaros specialistas, daugiau nei 40 metų dirbantis gėrimų pramonėje. Jis yra sukūręs prekinius ženklus „Le Piat d'Or“, „Purdey's“, „Aqua Libra“, „Tanqueray Ten“, „Cîroc“, „Coole Swan“, tačiau labiausiai jį išgarsino „Irish Baileys Cream“ gėrimo prekinio ženklo sukūrimas. Šis gėrimas pirmauja tarp pasaulyje parduodamų likerinių gėrimų, o spiritinių gėrimų rinkoje užima devintą vietą. Kasmet parduodama 82 mln. „Irish Baileys Cream“ butelių, o iš viso iki šiol parduota 1,25 mlrd. butelių.

D. Glickmanas gimė Pietų Afrikoje, tačiau jo genealoginis medis veda į Tauragės miestą, iš kur emigravo jo mama, bėgdama nuo Antrojo pasaulinio karo, kai prasidėjo Lietuvos okupacija.

Susitikimas su D. Glickmanu truks nuo 10.00 iki 12.00 val. Daugiau informacijos apie renginį čia.